Červenec 2012

Ve městě

16. července 2012 v 21:44 | Ness |  Výkecy
Dneska jsme jeli do města na nákup, táta si jel zařídit různé papíry a já s mámou jsme se vydaly do Lidlu. Když jsme vylezly s nákupem ven strašně pršelo, ale naštěstí už na nás auto čekalo hned u vchodu :D. No a nebyla bych to já, abych rodiče neukecala k nákupu alespoň něčeho málo na sebe, už nutně jsem potřebovala ponožky a spodní prádlo :D, nevím jak, ale pračka mi to všechno asi žere... Chtěla jsem ještě aspoň řasenku, protože všechno malování mi sebrala sestra a odjela s tím do tábora, takže mám jenom jednu mastičku na beďary. No ale na to jsem nějak pozapomněla.
Když jsme už byli zpátky ve vesnicoměstě, nebo jak to tu nazvat, rozhodli jsme se, že projedeme těch 9km silnice a sjedeme ještě vedle do Hejnic pro škrabadlo pro kočku, škrabadlo neměli, tak jsme koupili alespoň záchod :DD.
No potom přijel pojišťovák a jak se pořád chodilo sem-tam kocourovi se zalíbilo lítat ven, takže jsme ho naháněli po dvoře.
Odpoledne přijeli babička s dědou a konečně přivezli kameru, takže ze mě bude velký filmař... :DD
Ale teď už bych se měla jít umýt, protože jsem nevyspalá. Spát jsem šla po půlnoci, ale v cca 0:30 se Míšovi (kocour) zachtělo dělat rámus, že se to nedá vydržet a lítal po celém patře a po schodech nahoru a dolu pořád dokola... A aby to nebylo málo v 8:15 mě probudila SMS z InfoKanálu. :DD

Nový layout

15. července 2012 v 23:22 | Ness |  Organizační


Mám svůj sen?

15. července 2012 v 22:40 | Ness |  Téma týdne
Mám vůbec nějaký sen? Jistě chci spoustu věcí, ale je něco z toho sen? Chtěla bych umět kouzlit, být součástí Glee (smějte se...), nebo alepsoň The Glee project (což nejde nejmíň další dva roky), chtěla bych vlastnit kopí osudu, anebo prostě jenom nějakou věc. Ale co je doopravdy mým snem? Být něco víc než ostatní? Urovnat nesmyslnou sourozeneckou situaci, anebo abych zažila alespoň 10 let bez povodně? Anebo jenom hloupé odstranění tetování?
Podle mě mám vše co potřebuji k životu a ještě toho mám o dost víc, ale vždy vám něco ještě schází...
Jednou mi bylo řečeno že jsem bezcitná, mělo by snad být mím snem být více citlivá?
Ale chci přijít na to co je můj sen? A chci aby se splnil? Vždyť potom už to nebude sen.
No největším snem teď bude to, abych došla k maturitě a našla to co mě bude bavit a co budu dál studovat, líbila by se mi psychologie, archeologie, nebo a teď se bude spousta lidí i smát, ale ufologie v tomhle zklamu dědu, který doufal, že půjdu na DAMU...
Každopádně teď často sním o tom, že se můj talent trochu rozvine jenom jedním směrem a něco ze mě bude. (:

Snad to někdo přečetl do konce a pochopil mě alespoň z části, v druhém případě jsem snad někoho alepsoň pobavila.