Ve městě

16. července 2012 v 21:44 | Ness |  Výkecy
Dneska jsme jeli do města na nákup, táta si jel zařídit různé papíry a já s mámou jsme se vydaly do Lidlu. Když jsme vylezly s nákupem ven strašně pršelo, ale naštěstí už na nás auto čekalo hned u vchodu :D. No a nebyla bych to já, abych rodiče neukecala k nákupu alespoň něčeho málo na sebe, už nutně jsem potřebovala ponožky a spodní prádlo :D, nevím jak, ale pračka mi to všechno asi žere... Chtěla jsem ještě aspoň řasenku, protože všechno malování mi sebrala sestra a odjela s tím do tábora, takže mám jenom jednu mastičku na beďary. No ale na to jsem nějak pozapomněla.
Když jsme už byli zpátky ve vesnicoměstě, nebo jak to tu nazvat, rozhodli jsme se, že projedeme těch 9km silnice a sjedeme ještě vedle do Hejnic pro škrabadlo pro kočku, škrabadlo neměli, tak jsme koupili alespoň záchod :DD.
No potom přijel pojišťovák a jak se pořád chodilo sem-tam kocourovi se zalíbilo lítat ven, takže jsme ho naháněli po dvoře.
Odpoledne přijeli babička s dědou a konečně přivezli kameru, takže ze mě bude velký filmař... :DD
Ale teď už bych se měla jít umýt, protože jsem nevyspalá. Spát jsem šla po půlnoci, ale v cca 0:30 se Míšovi (kocour) zachtělo dělat rámus, že se to nedá vydržet a lítal po celém patře a po schodech nahoru a dolu pořád dokola... A aby to nebylo málo v 8:15 mě probudila SMS z InfoKanálu. :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattuška =* Nattuška =* | Web | 7. října 2012 v 20:24 | Reagovat

=DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama