Srpen 2012

Nový layout

26. srpna 2012 v 11:39 | Ness |  Organizační

Nehorázně jednoduchý, ale já na nic složitějšího neměla náladu... :D

Narozeniny

26. srpna 2012 v 10:47 | Ness |  Výkecy
Každý rok se pozoruju v zrcadle co se přes ten den, kdy už mi je o rok víc změnilo, a vždycky to je stejné-nic. Tak se na to dívám co se změnilo za ten rok.
1. změna asi, že mám tmavě hnědé vlasy (sice pořád nazrzlé, což mě nehorázě štve, ale s tím se moc neudělá) a červeně melírovanou ofinu. Nejspíš to nejlepší co sjem na hlavě kdy měla. Vlasy se mi pořád kroutí do kudrlin, které musíte žehlit hodinu nejméně, aby chvilku držely.. Co bude další- nehty, oo ano nechala jsem si udělat gelovky.
Co dál ? Konečně mám čočky ! :DD
A teď trochu jinak, pořád mám trochu problémy s lidmi, což vcelku schopně maskuji. Ale největší změna bude ten děs z věcí příštích... Za týden je nový školní rok a já nastupuji na 4leté gymnázium, kde budu znát jenom Pájinu a krapet jednu holku...
Vcelku by mě zajímalo jestli táta ví že mám narozeniny :D , aby bylo jasno já mu to nijak nezazlívám když neví, má dost jiných věcí na starosti.

Co pro mě vlastně máma je ?

26. srpna 2012 v 10:38 | Ness |  Téma týdne
No hlavně mi dala život, že ? Před šestnácti lety se v tuhle dobu už pár hodin radovala, že má ten dlouhatananánský porod za sebou.
I když třeba není peněz nazbyt, tak se mi snaží něco s tátou koupit, a na to jak se snaží jim nikdy nezapomenu... Já se za to snažím pomáhat s barákem, protože mám jenom sestru, a té je jednak 12 a ani toho mo neudělá a i když občas pomůže bratranec co tu bydlí, anebo i druhý bratránek, na dva domy a chatu (která je jako menší domek..) je to málo lidí. Ale to odbočuju od tématu.Když jsem se narodila mámě bylo 23, za čtyři roky se narodila ségra, předtím než nás měla si prošla spousty věcí a potom do teď si tím procházíme společně, a že toho je... Někdo by se na to vykašlal, ale my to společně překonáváme. I když sotva co se z jednoho začneme vzpamatovávat/dostávat tak se dostaví další, ale to už je holt náš život.
Vím že občas to nevypadá, ale mám ji ráda. Například v pátek bych bez ní musela večer čekat v LBC na nádraží než by se vlak uráčil přijet, takhle jsem došla k ní do práce a počkala až pojede domů a mohla mi říct, ať si jedu vlakem, když mám jízdenku.

Tohle je asi článek plný blbých keců, ale což, to tu jsou všechny... :D

Noo...

9. srpna 2012 v 9:49 | Pájina |  Výkecy
Zdravím, po té dlouhé době co jsem tu nebyla. Jenom se nestačím divit jak to tady dala adminka Ness do pucu. :) Za tu dlouho dobu se už leccos změnilo, například jsme "zmoudřeli" a s onoma zmínenýma dámama z mého minulého článku jsme se usmířili... I když odpustit neznamená zapomenout že ? :D Nebo jsme zažili zajímavou rozlučku naší deváté třídy, kde se naše třídní asi nestačila divit. :D Na cedéčko s fotkama se radši ani nepodívám příštích 10 let, protože jsem nedopadla zrovna nejlíp. Naši třídní vtipálci mi pomalovali obličej a udělali kanadský žertík s pastou. Ale myslím že jsem dopadla ještě dobře, když si tak vzpomenu na čarodějnice a co provedli jednomu kamarádovi. :D Nů... Půlka prázdnin už je za námi a na mě začíná přecházet nervozita z nadcházejícího nového prostředí a nových lidí. Navíc si přijdu naprosto tupá a vygumovaná (což nejspíš i jsem, takže si asi budu muset všechno zopakovat :D). Moje jediná útěcha je, že alespoň budu na škole a snad i ve třídě s adminkou Ness... Myslím, že to je asi tak všelku všechno co jsem Vám chtěla sdělit :)