Co pro mě vlastně máma je ?

26. srpna 2012 v 10:38 | Ness |  Téma týdne
No hlavně mi dala život, že ? Před šestnácti lety se v tuhle dobu už pár hodin radovala, že má ten dlouhatananánský porod za sebou.
I když třeba není peněz nazbyt, tak se mi snaží něco s tátou koupit, a na to jak se snaží jim nikdy nezapomenu... Já se za to snažím pomáhat s barákem, protože mám jenom sestru, a té je jednak 12 a ani toho mo neudělá a i když občas pomůže bratranec co tu bydlí, anebo i druhý bratránek, na dva domy a chatu (která je jako menší domek..) je to málo lidí. Ale to odbočuju od tématu.Když jsem se narodila mámě bylo 23, za čtyři roky se narodila ségra, předtím než nás měla si prošla spousty věcí a potom do teď si tím procházíme společně, a že toho je... Někdo by se na to vykašlal, ale my to společně překonáváme. I když sotva co se z jednoho začneme vzpamatovávat/dostávat tak se dostaví další, ale to už je holt náš život.
Vím že občas to nevypadá, ale mám ji ráda. Například v pátek bych bez ní musela večer čekat v LBC na nádraží než by se vlak uráčil přijet, takhle jsem došla k ní do práce a počkala až pojede domů a mohla mi říct, ať si jedu vlakem, když mám jízdenku.

Tohle je asi článek plný blbých keců, ale což, to tu jsou všechny... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 26. srpna 2012 v 10:44 | Reagovat

krásně napsané!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama